Opis
O njej
Dimenzije
| Material | Poln silikon |
| Višina | 168cm E Cup |
| Polno prsi | 87 cm |
| Pod oprsjem | 67 cm |
| Pas | 58 cm |
| Kolk | 89 cm |
| Širina ramen | 37 cm |
| Dolžina noge | 85 cm |
| Velikost čevlja | 37 cm |
| Globina nožnice | 16 cm |
| Analna globina | 13 cm |
| Neto teža | 36 kg |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.