Opis
O njej
Poslušanje ali branje recenzij o spolnih lutkah vam bo pomagalo, da se boste premišljeno odločili, ko boste kupili življenje kot spolna lutka. Na spletnem mestu z moškimi spolnimi lutkami: xvideos.com so na voljo različne spolne lutke. S pojavom prilagajanja se lahko odločite za seks lutko z glavo #98 ali glavo za seks lutko #130, kot želite.
Pri nakupu prave seks lutke je pomembno, da zraven dobite dodatke za seks lutke. Kaj je okostnjaška spolna lutka? Seks lutka v obliki okostja, kot je seks lutka iz tkanine kira, lahko zaradi okostja vzdržuje ravnotežje.
Trojček z realistično seks lutko in človeškimi partnerji je zgolj način, da postaneš boljši pri seksu. Ogromna seks lutka ima ogromne joške, ki so kot nalašč za fukanje s joškami. Videti seks lutko, ki ti sesa tiča med oralnim seksom, je prednost imeti realistične seks lutke.
Dimenzije
| Višina | 161 cm |
| Teža | 52 kg |
| Prsi | 109 cm |
| Pod oprsjem | 81 cm |
| Pas | 102 cm |
| Kolk | 125 cm |
| Ramo | 43 cm |
| Tesno | 66 cm |
| Stopalo | 23 cm |
| nožnica | 18 cm |
| Anus | 17 cm |
Galerija lutk



















Ocene
Ni še nobene ocene.