Opis
O njej
Here is your perfect partner in all your vivid fantasies: TPE sex doll torsos, super spy sex dolls, and A cup sex torsos are some of the kinds, the product name is Play-Products (r). Play at level with our top quality designs and implemented with the best and advanced technologies to achieve the ultimate fun and thrill!
These TPE sex dolly torsos are so beautiful and sensual that they will surely cause a gaze fixation! You’ll even find realistic elements; cup-sized torsos are suitable for minuscules and the interior skeleton ensures multiple positions.
This super spy sex doll will be of great interest to all the fun-seeking people, and inventive minds alike. The no nonsense call girl modeled on the beautiful secret agents and has all the detailing to make each meeting alluringly real!
New to our store are a set of extra ordinary and authentic dolls; guaranteed to meet all of your doll desires!
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 158 cm |
| Zgornje prsi | 82 cm |
| Pod oprsjem | 51 cm |
| Pas | 44 cm |
| Kolk | 80 cm |
| noga | 85 cm |
| Stopalo | 19 cm |
| Globina nožnice | 17 cm |
| Analna globina | 17 cm |
| Ustna globina | 12 cm |
| Neto teža | 30 kg |
Galerija lutk











Ocene
Ni še nobene ocene.