Beskrivelse
Om henne
Her er din perfekte partner i alle dine livlige fantasier: TPE-sexdukkeoverkropper, superspion-sexdukker og A cup-sexoverkropper er noen av typene, produktnavnet er Play-Products (r). Spill på nivå med våre toppkvalitetsdesign og implementert med de beste og avanserte teknologiene for å oppnå den ultimate moro og spenning!
Disse TPE sexdolly-overkroppene er så vakre og sensuelle at de helt sikkert vil gi blikkfiksering! Du vil til og med finne realistiske elementer; torsoer i koppstørrelse er egnet for minuskuler, og det indre skjelettet sikrer flere posisjoner.
Denne superspion-sexdukken vil være av stor interesse for alle morosøkende mennesker, og både oppfinnsomme hoder. Den no-nonsense samtalejenta er modellert etter de vakre hemmelige agentene og har alle detaljer for å gjøre hvert møte forlokkende ekte!
Nytt i butikken vår er et sett med ekstra ordinære og autentiske dukker; garantert å oppfylle alle dine dukkeønsker!
Dimensjoner
| Materiale | TPE |
| Høyde | 158 cm |
| Øvre byste | 82 cm |
| Under Bust | 51 cm |
| Midje | 44 cm |
| Hofte | 80 cm |
| Bein | 85 cm |
| Fot | 19 cm |
| Skjededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
| Muntlig dybde | 12 cm |
| Netto vekt | 30 kg |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.