Opis
O njej
Dimenzije
| Material | Silikonska glava + telo iz TPE |
| Višina | 163 cm |
| Doprsi | 82,5 cm |
| Pod oprsjem | 65,5 cm |
| Pas | 57 cm |
| Kolk | 87 cm |
| Ramo | 34 cm |
| Dolžina roke | 52 cm |
| dlan | 17 cm |
| Dolžina noge | 101 cm |
| Stopalo | 21 cm |
| nožnica | 18 cm |
| Anus | 16 cm |
| Teža | 36 kg |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.