Opis
O njej
ALI vam je všeč visokokakovosten videoposnetek jebanja prave seks lutke? Veš kaj je bolje? Imeti videoposnetek s seks lutko cm, svojo prekleto pravo lutko. To pomeni, da lahko seksate kadar koli v dnevu. Nič več vam ne bo treba prenašati zavrnitev.
Zato s to čudovito resnično lutko v naravni velikosti. Lahko si srečen gehrman in njegova spolna lutka. Ko vsak večer ali dan raziskujete svoje najbolj divje spolne fantazije. Ne glede na to, kakšne so vaše spolne preference. To je ženska lutka iz leta 2018, izdelana za vaše zadovoljstvo.
Mooever, ta spolna lutka z lepo zadnjico je tudi zelo trpežna. Torej, s to ina sex lutko. Kadar koli želite, se lahko veselite globoko poglobljenega realističnega seksa. To pomeni, da ima ta čudovita spolna robotska lutka vse funkcije in funkcije, ki jih potrebujete za popolnoma realistično razburjenje.
Dimenzije
| Neto teža | 67,02 funtov / 30,4 kg |
| Bruto teža | 80,47 funtov / 36,5 kg |
| Dolžina nožnice | 6,89 in/17,5 cm |
| Dolžina anusa | 5,12 in/13 cm |
| Zgornje prsi | 37,8 in/96 cm |
| Pod oprsjem | 26,57 in/67,5 cm |
| Obseg bokov | 39,57 in/100,5 cm |
| Obseg pasu | 23,03 in/58,5 cm |
| Obseg noge | 23,43 in/59,5 cm |
| Dolžina noge | 10,24 in/26 cm |
| Višina sedenja | 22,44 in/57 cm |
| Širina bokov | 23,62 in/60 cm |
Galerija lutk











Ocene
Ni še nobene ocene.