Opis
O njej
Seks lutke postajajo vse bolj priljubljene pri ženskah. Uporabljajo se lahko za toliko stvari. To je lahko način, da dobite užitek v razmerju, pridobite nekaj prepotrebne intimnosti ali vam samo pomaga, da se sprostite. Uporabljajo se lahko tudi za raziskovanje vaših fantazij in vam pomagajo ugotoviti, kaj vam je všeč. Na trgu je veliko različnih vrst seks punčk za riti, svetilke, seks punčke za napihovanje, lezbične seks punčke in ostale. Vendar pa obstaja ena vrsta, ki postaja vse bolj priljubljena, seks lutka na napihovanje. Ta vrsta spolne lutke je narejena iz trpežnega materiala, ki omogoča napihovanje. Je odlična možnost za tiste, ki ste vedno na poti ali nimate prostora za punčko polne velikosti.
Punčko na napihovanje je enostavno prilagoditi potrebam ženske, ki jo uporablja. Te prilagoditve vključujejo ton kože, poteze obraza in njihove velikosti. Te lutke se običajno uporabljajo za osebno spolno zadovoljstvo.
Analni seks z lutko vključuje spolni odnos v analnem predelu lutke za užitek.
Prodaja seks lutk je v preteklih letih naraščala zaradi dejstva, da se dandanes vse več ljudi o njih govori.
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 162 cm |
| Prsi | 96 cm |
| Pas | 55 cm |
| Kolk | 98 cm |
| Neto teža | 42 KG |
| Ustna globina | 12 cm |
| Vaginalna globina | 22 cm |
| Analna globina | 18 cm |
Galerija lutk













Ocene
Ni še nobene ocene.