Opis
O njej
Stacy je ena naših vrhunskih najboljših silikonskih seks lutk, ki vam zagotavlja najboljšo izkušnjo. To je zato, ker ima ta poceni polna silikonska seks lutka impresivno raven podrobnosti, pa tudi seksi videz in zelo realističen občutek na vseh delih. Zato je dostopna cena zelo impresivna vrednost za denar.
Furthermore, Stacy is a great brazzers sex doll that can be used in silicon doll porn for your pleasure. Also, with Stacy, you have no need to learn how to build a sex doll because you will be getting a great quality durable and affordable sex doll to handle your needs and desires.
Poleg tega ima ta visoka spolna lutka vse seksi obline in mehke lastnosti, ki vam zagotavljajo popolnoma prijetno izkušnjo. Poleg seksi para jošk, ki izgledajo in se počutijo čudovito na dotik, ima čudovito poskočno rit, ki je prav tako prijetna na dotik.
Dimenzije
| Material | Poln silikon |
| Višina | 160 cm |
| Prsi | 98 cm |
| Pod prsmi | 70 cm |
| Pas | 66 cm |
| Kolk | 105 cm |
| Dolžina roke | 64 cm |
| Širina ramen | 40 cm |
| Telečja linija | 37 cm |
| Linija stegna | 56 cm |
| Dolžina noge | 74 cm |
| Velikost stopal | 22 cm |
| Ustna globina (samo mehka glava) | 12 cm |
| Vaginalna globina | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
| Neto teža | 46 kg |
Galerija lutk
![]()
![]()










Ocene
Ni še nobene ocene.