Popis
O nej
Rozmery
| Materiál | Silikónová hlava + TPE telo |
| Výška | 158 cm |
| poprsia | 86 cm |
| Pás | 65 cm |
| Bedro | 86 cm |
| Šírka ramien | 67 cm |
| Šírka ramien | 38 cm |
| Dĺžka nôh | 81 cm |
| Dĺžka nohy | 22 cm |
| Hĺbka vagíny | 18 cm |
| Análna hĺbka | 14 cm |
| Cista hmotnost | 34,5 kg |
Galéria bábik












Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.