Popis
O nej
Zábava pre dospelých v celej svojej kráse. Obchod so sexuálnymi bábikami v Toronte ponúka na predaj rôzne sexuálne bábiky. Tie sa delia na podkategórie a všeobecné členenie.
Majú pre vás plastové bábiky v životnej veľkosti. Toto sú bábiky, ktorých hlavným účelom je potešenie. Tieto realistické bábiky so životom prichádzajú s nádhernými telami a tvárami. Bábiky sú úľavou pre ľudí, ktorí sú hanbliví alebo len dobrodružní. Ľudia, ktorí radi skúšajú nové veci. Sexuálne bábiky pre dospelých sú dodávané s roztomilými uniformami na hranie rolí. Tu je vaša predstavivosť limitom. Môžu prísť s peknou sexi uniformou pre slúžky alebo výstrednou priehľadnou nočnou košeľou. Tieto bábiky sú vyrobené s elastickými dutinami na sex. Hlavným dôvodom pre tieto skutočné bábiky je, že vás alebo vy a váš partner ošuká.
Máme tiež zakúpené bábiky manekýn v životnej veľkosti. Toto sú najlepšie bábiky pre ľudí, ktorým nevadí cenovka. Naozajstná zasraná barbie. Na pohľad podobné bábiky vyzerajú strašidelne, ale plnia svoj účel. Pre ľudí vo vzťahoch vám môžeme dať skutočne podobné bábiky. Keď je váš partner preč, môžete sa zabaviť s ich verziou pre bábiky. Alebo si radšej zaobstarajte bábikovú verziu osoby, ktorú naozaj milujete, a užite si ju pre zábavu.
Ak chcete mať možnosť získať zadarmo kurva bábiku, navštívte nás na našich sociálnych sieťach.
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 165 cm |
| Prsník | 80 cm |
| Pás | 56 cm |
| Bedro | 89 cm |
| Cista hmotnost | 38 kg |
| Ústna hĺbka | 12 cm |
| Hĺbka vagíny | 22 cm |
| Análna hĺbka | 18 cm |
Galéria bábik











Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.