Popis
O nej
Existuje veľa dôvodov, prečo si ľudia kupujú roztomilú sexuálnu bábiku, ale medzi tie najobľúbenejšie patria: spoločnosť, byť milovaný, a na to existujú lacné bábiky. Sexuálne bábiky sa vyrábajú v rôznych veľkostiach, tvaroch a farbách, aby si každý našiel tú dokonalú.
Najobľúbenejšia nafukovacia bábika pre mužov, ktorá má plnú hlavu vlasov a telo vyzerá ako skutočná žena. Ľudia uprednostňujú realistickú bábiku.
Sexuálne bábiky pre sexuálnych delikventov sú tiež užitočné, aby sa nedostali do problémov. So sexuálnou bábikou môžu splniť všetky svoje fantázie a napriek tomu povedať mimo nebezpečenstva. Pre sexuálnych delikventov sú sexuálne bábiky krokom správnym smerom. Najpopulárnejšou sexuálnou bábikou sú však veľké sexuálne bábiky, pretože majú viac kriviek ako ktorýkoľvek iný typ bábik. Ideálne pre skutočný sex s bábikou. Väčšina ľudí sa chce s týmito bábikami len vyblázniť bez toho, aby niečo zadržiavali.
Ak chcete získať najlepšiu ponuku na sexuálne bábiky, môžete si vygoogliť sexuálne bábiky v mojej blízkosti, ak chcete zobraziť ponuky, ktoré môžete získať n sexuálne bábiky.
Nežili ste, kým ste nevyskúšali sexuálnu bábiku.
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 165 cm |
| Prsník | 87 cm |
| Pás | 58 cm |
| Bedro | 88 cm |
| Cista hmotnost | 36 kg |
| Ústna hĺbka | 12 cm |
| Hĺbka vagíny | 22 cm |
| Análna hĺbka | 18 cm |
Galéria bábik





















Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.