Popis
O nej
Čo keby sme vám povedali, že máme 3D kurva bábiky, ktoré sú lacné TPE bábiky? Verte tomu, pretože máme pre vás tú najpríťažlivejšiu sexuálnu bábiku, ktorá je vyrobená z TPE. TPE je vynikajúci materiál, pretože bábika je ešte viac podobná pokožke. Sex so sexuálnymi bábikami vyrobenými z TPE je taký dobrý, že nebudete chcieť prestať.
Yoshida je jednou z bábik vyrobených v Číne. Hoci nepatrí medzi bábiky s penismi, každý, kto má rád sexi bábiky, ocení sexy bábiku pred sebou. Má kučeravé vlasy ako filmová hviezda, odborne nalíčenú tvár, pár nápadných veľkých pŕs a široký okrúhly zadok.
Ak by vám niekto povedal: „Sexové bábiky sú moja zvláštna závislosť“ a ukázal by vám fotku Yoshida, pochopili by ste to. Je to jedna zo skutočných bábik vybavených umelou inteligenciou sexuálnych bábik a táto sexy sexuálna bábika dokáže stonať v čase s vašimi ťahmi, posúvať boky k vašim ťahom a poskytovať vám spätnú väzbu, kým ju šukáte. Aká sexuálna bábika!
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 165 cm |
| poprsia | 91 cm |
| Pás | 52 cm |
| Bedro | 89 cm |
| Rameno | 34 cm |
| Arm | 50 cm |
| Leg | 88 cm |
| Noha | 19 cm |
| Cista hmotnost | 35 kg |
| Ústna hĺbka | 13 cm |
| Hĺbka vagíny | 18 cm |
| Análna hĺbka | 17 cm |
Galéria bábik












Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.