Popis
O nej
Zoznámte sa s modernou sexuálnou bábikou. Či už hľadáte niečo pre seba, alebo hľadáte jedinečný darček pre kamarátku, môžete nájsť sexuálnu bábiku, ktorá bude vyhovovať vašim potrebám.
Bábika života ako láska je najprenosnejšia zo všetkých sexuálnych bábik. Sú malé a ľahko sa s nimi manipuluje. Pre každého, kto by sa chcel prvýkrát pokúsiť ošuknúť sexuálnu bábiku, je realistická kurva bábika tou najlepšou bábikou pre túto osobu. V našich predajniach sexuálnych bábik si môžete zaobstarať za prijateľnú cenu. Vďaka svojim skvelým telám sú ideálne na rýchly sex alebo na dlhý vzťah s jedným. Sexuálnu bábiku dostanete prvýkrát nahú, ale oblečenie si môžete objednať v našom obchode podľa svojich potrieb.
Virtuálne kurva bábiky sú k dispozícii aj na našej platforme. Sú to virtuálne bábiky, s ktorými sa zabavíte. Pripojenie cez internet vám umožní prístup k našej virtuálnej knižnici bábik. Ak máte chuť na virtuálne kurva alebo ozajstné šukanie s bábikou, máme to pre vás.
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 166 cm |
| Línia pŕs | 80 cm |
| Línia pása | 57,5 cm |
| Hip Line | 87 cm |
| Šírka ramien | 38 cm |
| Dĺžka ruky | 67 cm |
| Dĺžka nôh | 104 cm |
| Veľkosť nôh | 21 cm |
| Línia stehien | 46 cm |
| Línia lýtok | 30 cm |
| Cista hmotnost | 37 kg |
| Ústna hĺbka | 13 cm |
| Hĺbka vagíny | 18 cm |
| Análna hĺbka | 16 cm |
Galéria bábik











Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.