Descriere
Despre ea
Aceasta este o păpușă sexuală Wwe Paige realistă, construită pentru a oferi sex extrem de realist. Deci, dacă sunteți în căutarea să cumpărați o viață, cum ar fi o păpușă sexuală de 100 cc. Vă puteți aștepta la sex profund captivant cu o păpușă sexuală realistă.
În plus, această transexuală drăguță cu o păpușă sexuală este bine detaliată. Mulțumită celei mai noi tehnologii în producția de păpuși sexuale. Primești o păpușă sexuală gt cu trăsături faciale expresive. În plus, obțineți o piele bine texturată și un corp bine detaliat. La fel ca cele mai bune păpuși asiatice sexy.
În plus, această păpușă sexuală Katy Perrky este un plus grozav la colecția ta de jucării pentru păpuși sexuale. Prin urmare, scenele Blu-ray de păpuși sexuale preferate pot fi aduse chiar în dormitorul tău. Aceasta înseamnă că această păpușă sexuală de 6 pi înălțime este suficient de versatilă pentru a aduce toate fanteziile tale sexuale în realitate. De asemenea, cea mai bună îngrijire a păpușii sexuale tpe necesită foarte puțin efort.
Dimensiuni
| Material | Cap din silicon + corp TPE |
| Înălţime | 160 cm |
| Bust | 80 cm |
| Sub bust | 61 cm |
| Talie | 55 cm |
| Şold | 80 cm |
| Umăr | 34 cm |
| Lungimea brațului | 48 cm |
| Palmier | 17 cm |
| Lungimea piciorului | 93 cm |
| Picior | 20 cm |
| vagin | 18 cm |
| Anus | 16 cm |
| Greutate | 36 kg |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.