Descriere
Despre ea
Bine ați venit să vă bucurați de iubitul perfect de sex – păpușa sexuală de vânzare de la fabrica de sex de păpuși cu ridicata. Realizată cu cele mai multe detalii în aspectul și designul său, această operă de artă materializată este pur și simplu frumoasă și senzuală. Din cap până în picioare, chiar și cu textura pielii până la dimensiunea șoldurilor ei, fiecare curbă este lucrată pentru a vă oferi genul de fantezie care vă va pune în picioare.
Aceste păpuși sunt realizate de o echipă competentă de meșteri care utilizează materiale de înaltă calitate atunci când dezvoltă aceste păpuși, astfel încât acestea să poată fi durabile și proiectate în mod realist. În comparație cu ființele umane, păpușile au articulații mobile și le puteți proiecta în orice fel, începând cu culoarea părului și a ochilor iubitului pe care îl doriți.
Nu fi dezamăgit de fanteziile tale: cumpără păpuși sexuale pe eBay chiar acum!
Dimensiuni
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 164 cm |
| Sânul | 81 cm |
| Sub sân | 60 cm |
| Talie | 59 cm |
| Şold | 103 cm |
| Lungimea brațului | 57 cm |
| Latimea umerilor | 38 cm |
| Linia gambei | 34 cm |
| Linia coapsei | 56 cm |
| Lungimea piciorului | 75 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 22 cm |
| Adâncimea orală (numai capul moale) | 12 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
| Greutate netă | 42 kg |
Galeria Păpușilor











Recenzii
Nu există recenzii încă.