Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Marimea corpului | Cupa F de 162 cm |
| Greutate netă | 34 kg |
| Bust plin | 83 cm |
| Sub bust | 59 cm |
| Talie | 54 cm |
| Şold | 89 cm |
| Lungimea piciorului | 21 cm |
| Umăr | 35 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anusului | 15 cm |
| Profunzime orală | 12 cm |
Galeria Păpușilor






















Recenzii
Nu există recenzii încă.