Descriere
Despre ea
Faceți cunoștință cu cel mai tare lucru pe care cineva îl poate experimenta ca un generos de plăcere, păpușa sexuală Invanka Trump. Inginerii creează manual păpușa realistă din silicon, cu o atenție minuțioasă la detalii, făcând într-adevăr o combinație de artă și tehnologie. Gura sa USB permite reproducerea exactă a celei mai sofisticate versiuni a senzațiilor orale, care sunt imposibil de crezut.
Dar există păpuși sexuale care fac și asta, iar păpușa noastră sexuală lasată duce legătura hiper-realității într-o altă măsură, și anume, imitând textura naturală a pielii, ridurile și pliurile pentru un realism mai bun în timpul orelor intime.
Bucurați-vă de un rol sălbatic și incitant, fără a fi limitat de radiațiile magnetice și curbele păpușii noastre sexuale Invanka Trump. Tratează-te cu demnitate și intensifică-ți experiența sexuală de sine, ajutându-te să te ridici cu mult deasupra norilor imaginației!
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 158 cm |
| Bust de sus | 80 cm |
| Sub bust | 65 cm |
| Talie | 50 cm |
| Şold | 80 cm |
| Picior | 78 cm |
| Picior | 19 cm |
| Adâncimea vaginului | 17 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
| Profunzime orală | 12 cm |
| Greutate netă | 30 kg |
Galeria Păpușilor











Recenzii
Nu există recenzii încă.