Descriere
Despre ea
Această păpușă sexuală 3xdoll a fost concepută pentru a vă oferi cea mai bună stimulare sexuală. De la stimularea sexuală vizuală care vine odată cu a-ți bucura ochii pe corpul ei superb, bine detaliat. Pentru texturile superbe asemănătoare cărnii care se simt ca un partener de sex real.
În plus, această păpușă reală documentară pentru sex masculin se asigură că sexul cu o păpușă feminină rămâne complet plăcut.
În plus, această păpușă de sex gay neagră este foarte durabilă. Aceasta înseamnă că această păpușă minunată din viața reală a fost concepută pentru utilizare pe termen lung. Prin urmare, sexul cu fanteziile porno cu păpuși în mărime naturală pot prinde viață, chiar în dormitorul tău. În plus, această păpușă sexuală de dimensiuni superioare este un plus grozav la colecția ta de jucării sexuale. Aceasta înseamnă că această păpușă sexuală din zona golfului este răspunsul la cele mai tari fantezii tale sexuale. Prin urmare, la fel ca femeile în videoclipurile cu păpușile sexuale, această păpușă adevărată cu îmbrăcăminte pentru păpuși Sophia este o păpușă sexuală dolofană complet echipată pentru a vă stimula pe deplin corpul.
Dimensiuni
| Material | Cap din silicon + corp TPE |
| Înălţime | 175 cm |
| Greutate netă | 57 kg |
| Bust | 86 cm |
| Talie | 77 cm |
| Şold | 97 cm |
| Profunzime orală | 12 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
| Penis | 18 cm |
Galeria Păpușilor











Recenzii
Nu există recenzii încă.