Descriere
Despre ea
Welcome to our assortment of Adult pleasure gadgets, adult toys, and Satisfyer’s magic sticks with 3D technology and realistic sagging tits sex dolls. These life-like sex doll robots are the perfect female partners every man wants, with realistic feel of skin and body parts, which are manufactured to be adjusted according to different clients. Well, here is what we have now – Sex Doll Samantha Saint – as the doll is named after the porn superstar of the same name. Is she not curvaceous enough? Or are her lip tempting enough to give life to all your fetishes? Our team of specialists has not left even one opportunity to create these luxurious quality dolls which will offer many enjoyable hours of sexual activity. Hurry up to get your PLEASURE and don’t choose worse – select your meal in our catalog right now!
Dimensiuni
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 162 cm |
| Sânul | 78 cm |
| Sub sân | 68 cm |
| Talie | 63 cm |
| Şold | 99 cm |
| Lungimea brațului | 52 cm |
| Latimea umerilor | 30 cm |
| Lungimea piciorului | 87 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 22 cm |
| Adâncimea orală (numai capul moale) | 12 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
| Greutate netă | 38 kg |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.