Descriere
Despre ea
Cum arată păpușile sexuale cu muiere este realist. Lith este unul dintre acestea. Domeniul de specialitate al acestei adevărate păpuși sexuale este în a face mufări. Când vine vorba de mușcării, această păpușă sexuală realistă este perfectă.
Această păpușă sexuală din viața reală își va înfășura buzele sexy în jurul penisului tău cu capul clocotind în sus și în jos și te va suge până când vei simți că viața se scurge din tine. Această păpușă sexuală pentru adulți este una dintre cele mai bune păpuși sexuale vreodată. Cu această păpușă sexuală fantezie, te vei trezi că ajungi la un orgasm terifiant de fiecare dată, ceva ce nu ți-ai fi putut imagina niciodată.
Ea este o păpușă sexuală fierbinte și este la fel de pregătită pentru un sex excitant. Ea vă va oferi tot stilul despre care nu credeați că va exista și vă va entuziasma cu păsărică dulce, caldă și fierbinte. Dacă știi ce este grozav, te vei grăbi să iei această păpușă sexuală fierbinte.
Nu poți rata nici sexul grozav pe care îl oferă această păpușă sexuală, nici experiența ei în a face mufări. Cea mai bună parte este că este păpușa ta supusă și ar face orice ai nevoie de la ea și este capabilă să te ia pe toți în gură, atâta timp cât ești gata să pătrunzi adânc în tine. Ia-ți păpușa de dragoste acum.
Dimensiuni
| Material | Cap din silicon + corp TPE |
| Înălţime | 170 cm |
| Sânul | 83 cm |
| Talie | 56 cm |
| Şold | 97 cm |
| Adâncimea vaginului | 17 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
| Greutate netă | 40 kg |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.