Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 169 cm |
| Capul pieptului | 95 cm |
| Piept inferior | 64 cm |
| Talie | 61 cm |
| Şold | 102 cm |
| Braţ | 57 cm |
| Picior | 78 cm |
| Picior | 22 cm |
| Greutate netă | 44.6kg |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.