Descriere
Despre ea
Cât de înaltă este păpușa ta sexuală visată? Dacă îți spunem că există păpuși sexuale momo cu înălțimi reglabile? Da, este o păpușă sexuală de 158 cm, dar este și o păpușă sexuală de 158 cm și o păpușă sexuală de 158 cm. Această păpușă sexuală Julia este atât de populară în rândul tuturor în acest moment, încât ar putea fi la fel de bine să fie o păpușă sexuală lil mochi. Are ochi mari ca o păpușă sexuală Momo și, deși nuanța pielii ei este cea a unei păpuși sexuale albe, replica din păr a păpușii sexuale Elsa (Frozen) are trăsături negre, precum o pereche de sâni mari cu o cupă D – și sfarcurile care o fac. o păpușă sexuală cu mamelon mari – șolduri largi și un nas regal.
Machiajul ei de păpușă este aplicat cu experiență și nu numai că îi accentuează trăsăturile, dar dă tonul stilului ei.
Totul arată bine pe această păpușă de dragoste, de la tricouri largi la rochii strânse, care scot în evidență fiecare curbă. Este confectionata din silicon de calitate medicala, un material foarte usor de curatat. Cu niște apă caldă și săpun, îți poți curăța păpușa sexuală Julia. În plus, asta înseamnă că îi poți schimba confortabil machiajul și nu-ți face griji că o pătezi. Un câștig-câștig.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 158 cm |
| Bust | 75 cm |
| Talie | 49 cm |
| Şold | 81 cm |
| Lungimea brațului | 63 cm |
| Picior | 21 cm |
| Greutate netă | 32 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.