Descriere
Despre ea
Ați avut vreodată probleme când vizionați un anime sau un desen animat cu un personaj feminin seducător? Sânii grozavi care scot acele sânii din haine cu cele mai sexy fuste mici care arată o scurtă privire a acelei lenjerie de dantelă pe care vrei să o smulgi... ei bine, acesta este unul dintre cele mai distractive și ieftine sex de viață. păpuși. Poți să-ți îndeplinești dorința cu o pocnire a degetului cu una dintre aceste păpuși realiste ieftine, deoarece nu scoți multe din buzunar. Aceasta este o păpușă din silicon care se simte prea reală pentru a fi adevărată - dar ea există! păpușile sexuale cu sânii mici, ca ea, îți vor oferi șansa de a-ți explora fanteziile cu sânii aceia drăguți care doar se uită drept la tine. Să draci cu o păpușă drăguță de dragoste te va face să prețuiești experiența, nici măcar nu vei avea nevoie de nimic de la nicio altă femeie după ce ai gustat din ea. Aceste păpuși drăguțe de dragoste de vânzare sunt foarte drăguțe de manevrat, cu părul lor roz colorat și ochii mari și frumoși și primitori. Dacă ești un fan al sânilor mici, aceasta este cu siguranță cea mai bună alegere pentru tine.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 163 cm |
| Bust | 83 cm |
| Talie | 54 cm |
| Şold | 93 cm |
| Greutate netă | 36 kg |
| Profunzime orală | 15 cm |
| Adâncimea vaginului | 17 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.