Descriere
Despre ea
Îți plac bărbații, dar nu poți găsi niciodată tipul pe care-l dorești?
Do you like Asian men? We have the Naked Asian doll you need right here.
Departe de lumea păpușilor de dragoste sexy, această păpușă sexuală din silicon este cea mai bună din lumea păpușilor sexuale orientale ȘI din lumea păpușilor sexuale masculine. Este frumos și musculos și știe să-și lucreze și corpul. Vedea:
Păpușa de dragoste coreeană are trăsăturile asiatice obișnuite, monolidă, ochii cei mai adânci, buze mici și un tors de păpușă sexuală care ar trimite scântei celor mai stoice dintre femei. Această păpușă sexuală înaltă are brațe mici tonifiate, abdomene care arată ca și cum ar fi fost pictate și coapse suficient de puternice pentru a te purta și a te duce până la uitare. Păpușa sexy este o păpușă cu sex anal și are capacități de încălzire încorporate, așa că tot ce ai nevoie este niște lubrifiant pe bază de apă, iar bucata ta este gata și la dispoziție.
Și nu vă faceți griji, este și el destul de flexibil, datorită materialului său TPE și scheletului metalic de top cu care a fost echipat.
Nu trebuie să vă faceți niciodată griji cu privire la înșelăciunea asta, la o BTS sau la discuția cu altcineva. Nu e bun pentru o schimbare?
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 152 cm |
| Sânul | 84 cm |
| Talie | 61 cm |
| Şold | 99 cm |
| Umăr | 36 cm |
| Lungimea piciorului | 76 cm |
| Lungimea brațului | 56 cm |
| Lungimea piciorului | 21 cm |
| Greutate netă | 42 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginală | 17 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor














Recenzii
Nu există recenzii încă.