Descriere
Despre ea
Scenele cu păpușile Kash sunt tutoriale vizuale pentru a deveni mai bun la trunchiul de păpuși sexuale. Când un tip devine păpușă sexuală, el devine total supus să-ți ofere afecțiune sexuală. Păpușa sexuală știe că funcția ta meme este concepută pentru familiarizarea cu numeroasele păpuși sexuale disponibile.
Experiența sexuală cu păpușii otokonoko te învață să ai răbdare în a face dragoste. A fi răbdător cu păpușile sexuale sintetice devine o parte din tine și poate fi transmis partenerilor umani.
Obținerea de păpuși de la pornhub realistă păpușă sexuală masculină implică alegerea unei păpuși de dragoste în funcție de bugetul tău. De la păpușă de jucărie la păpușă sexuală nu va fi o problemă, deoarece producătorii de păpuși sexuale scp-847 sunt interesați doar de bunăstarea ta. Katie Banks călărind păpușa sexuală nu îți lasă niciodată în jos așteptările sexuale și te ajută să devii o persoană activă sexual.
Dimensiuni
| Material | Silicon |
| Înălţime | 160 cm |
| Greutate netă | 31 kg |
| Bust plin | 88 cm |
| Sub bust | 67 cm |
| ceașcă | E |
| Talie | 58 cm |
| Şold | 94 cm |
| Oral | Opțional |
| vagin | 20 cm |
| Anus | 20 cm |
| Umăr | 36m |
| Braţ | 66 cm |
| Picior | 82 cm |
| Picior | 22,5 cm |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.