Descriere
Despre ea
Ai o păpușă de dragoste din silicon?
Dacă răspunsul tău este nu și nu ai una dintre aceste păpuși de dragoste din silicon cu aspect real, lasă-ne să rezolvăm asta pentru tine. Cu una dintre păpușile noastre de dragoste din silicon asemănătoare cu viața, poți avea cea mai bună experiență sexuală din viața ta și nu trebuie să renunți la toți banii tăi.
Există ceva senzual în a vedea o păpușă umană din silicon cu părul negru. Emite o atmosferă elegantă, iar această păpușă de dragoste solidă din silicon demonstrează acest lucru. Soraya are părul negru jet împletit în două cozi groase, pe care le poartă peste umăr. Este o păpușă de dragoste cu sânii mici, dar asta nu înlătură faptul că este o păpușă sexy din silicon. Are trăsături delicate și un corp frumos. S-ar putea să rămâneți blocat admirând măiestria.
Păpușa sexy din silicon este ușor de curățat deoarece nu este poroasă și nu se poate uda. Acest lucru înseamnă, de asemenea, că nu trebuie să vă faceți griji că se va păta, deoarece pata nu poate intra în piele. De asemenea, vine cu o inserție de încălzire pentru cele două orificii ale ei, astfel încât să poți avea întotdeauna o păsărică caldă de păpușă atunci când ai nevoie de una.
Dimensiuni
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 164 cm |
| Sânul | 81 cm |
| Sub sân | 60 cm |
| Talie | 59 cm |
| Şold | 103 cm |
| Lungimea brațului | 57 cm |
| Latimea umerilor | 38 cm |
| Linia gambei | 34 cm |
| Linia coapsei | 56 cm |
| Lungimea piciorului | 75 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 22 cm |
| Adâncimea orală (numai capul moale) | 12 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
| Greutate netă | 42 kg |
Galeria Păpușilor










Recenzii
Nu există recenzii încă.