Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Marimea corpului | cană H 171 cm |
| Greutate netă | 44 kg |
| Bust plin | 104 cm |
| Sub bust | 69 cm |
| Talie | 67 cm |
| Şold | 88 cm |
| Lungimea piciorului | 21 cm |
| Umăr | 45 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anusului | 15 cm |
| Profunzime orală | 12 cm |
Galeria Păpușilor































Recenzii
Nu există recenzii încă.