Descriere
Despre ea
Mai multe păpuși dulci pe care să le deții pentru tine și să te simți împlinit. Păpușile asiatice sunt drăguțe adevărate care au nevoie de îngrijire și dracului bun. S-ar putea să confundați cu ușurință aceste păpuși sexuale realiste pentru adulți cu oameni adevărați la prima vedere. Vă puteți imagina că prețurile păpușilor sexuale din viața reală ar putea fi foarte ridicate din cauza cât de drăguțe și sexy arată păpușile adulte moi, realiste. Sunt făcute pentru toată lumea, ceea ce înseamnă că se încadrează întotdeauna în bugetul dvs., costul variază de la aproximativ câteva sute la mii de dolari, în funcție de ceea ce doriți, dar indiferent de ce alegeți în funcție de bugetul dvs., ei vă vor îndeplini întotdeauna dorește și te ajută să îndeplinești acea fantezie la care ai visat-o mereu.
Dacă aveți nevoie de mai multă explorare cu păpușile sexuale pentru adulți realiste, atunci ar trebui să vă gândiți să adăugați mai mulți dolari la bugetul dvs. Puteți obține diverse posibilități. Poți avea o personalizare specială pentru ceea ce îți dorești la păpușa ta de dragoste, ea este a ta și meriți valoare pentru fiecare dolar cheltuit pentru a o avea în casa ta.
Vă puteți înscrie pe un forum de păpuși sexuale online pentru a obține mai multe informații despre cum aveți o păpușă hentai. Nu vrei să aștepți mult înainte de a avea pielea ei moale lângă a ta. Sentimentul liniștitor de a avea pe cineva de care să te sprijini poate fi tot ce ai nevoie pentru ziua respectivă.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 166 cm |
| Linia sânilor | 80 cm |
| Linia taliei | 57,5 cm |
| Linia șoldului | 87 cm |
| Lățimea umărului | 38 cm |
| Lungimea brațului | 67 cm |
| Lungimea piciorului | 104 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 21 cm |
| Linia coapsei | 46 cm |
| Linia vițelului | 30 cm |
| Greutate netă | 37 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor



















Recenzii
Nu există recenzii încă.