Descriere
Despre ea
Lucy este lesbiana păpușă sexuală pe care o doresc toate fetele. Este o păpușă sexuală asiatică cu abilități nebunești și calități chiar mai nebunești, iar să faci sex cu o păpușă sexuală ca ea este o experiență pe care nu vei fi uitată. Lucy este o păpușă sexuală scumpă, dar câștigi banii tăi de la ea. Fiecare centimetru al corpului ei este atât de detaliat încât chiar fac ca porii să pară realiști. De ce să construim o păpușă sexuală când o putem face pentru tine? Ea are, de asemenea, un schelet metalic de lungime completă pentru a o ajuta să se ridice și să ia diferite ipostaze, astfel încât să nu obțineți doar o păpușă sexuală rigidă, ci una care poate face totul.
Lucy este destul de bună cu lucrurile ei și îți poate face o muie de păpușă sexuală, una dintre puținele păpuși de dragoste realiste de pe piață, concepute pentru a oferi o plăcere optimă, așa că lesbienele trans și lesbienele care folosesc cureaua, Lucy este în jos și gata. Ea este construită cu un fizic la fel ca păpușa sexuală Jasmine, singura diferență principală fiind că Lucy este o păpușă sexuală gay.
Are o păsărică fixă de păpușă, care nu este doar atractivă la privit, ci și distractiv de folosit. Totuși, tu hotărăști. De asemenea, este destul de ușor de curățat și nu vei regreta că ai cumpărat-o.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 158 cm |
| Bust | 80 cm |
| Talie | 50 cm |
| Şold | 80 cm |
| Lungimea brațului | 63 cm |
| Picior | 21 cm |
| Greutate netă | 33 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor

























Recenzii
Nu există recenzii încă.