Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 153 cm |
| Linia sânilor | 78 cm |
| Linia taliei | 50 cm |
| Linia șoldului | 96 cm |
| Lățimea umărului | 31 cm |
| Lungimea brațului | 63 cm |
| Lungimea piciorului | 87 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 20 cm |
| Linia coapsei | 45 cm |
| Linia vițelului | 34 cm |
| Greutate netă | 36,5 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor














Recenzii
Nu există recenzii încă.