Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 156 cm |
| ceașcă | C |
| Bust | 75,5 cm |
| Sub bust | 64 cm |
| Talie | 58 cm |
| Şold | 79 cm |
| Umăr | 32 cm |
| Lungimea brațului | 48 cm |
| Palmier | 17 cm |
| Lungimea piciorului | 98 cm |
| Picior | 21 cm |
| Gură | 13 cm |
| vagin | 18 cm |
| Anus | 16 cm |
| Greutate | 30 kg |
Galeria Păpușilor










Recenzii
Nu există recenzii încă.