Descriere
Despre ea
Cu timpul, sexul cu o păpușă resex devine ceva ce poți face fără ajutor. Deși, din moment ce stilurile sexuale continuă să evolueze, porno cu fete și păpuși sexuale vor avea întotdeauna nevoie de revizuire. Părul argintiu adevărat al păpușii sexuale este văzut pe scară largă, deoarece se potrivește cu majoritatea tonurilor de piele. O păpușă sexuală defectuoasă Amanda poate fi reparată ca nouă după orice incident.
Este imposibil să fii arestat pentru viol pentru păpuși sexuale pentru că tu dictezi ce se întâmplă. Raven: păpușa sexuală musculară are abdomene groase de care femeile se pot ține în timpul sexului. A dracu un gif sexual de păpuși sexuale masculine te pregătește pentru spectacolul principal.
Nu e nicio rușine să deții o păpușă sexuală de înger din Indonezia pentru satisfacția ta. Este mai bine decât să vizitezi bordelurile unde te poți îmbolnăvi. Este posibil să vă placă păpușa sexuală, deoarece păpușa sexuală realistă îndeplinește cerințele sexuale. Videoclipul cu păpuși sexuale Chrischan are jocuri cu păpuși sexuale care măresc sensibilitatea și atractivitatea păpușii sexuale Chrischan.
Dimensiuni
| Material | Cap din silicon + corp TPE |
| Înălţime | Cupa D de 164 cm |
| Greutate netă | 41 kg |
| Bust | 90 cm |
| Talie | 53 cm |
| Şold | 85 cm |
| Umăr | 35 cm |
| Braţ | 60 cm |
| Mână | 16 cm |
| Picior | 95 cm |
| Picior | 22 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.