Descriere
Despre ea
Va fi necesar un body cu papusa sexuala de marime plus daca achizitionati papusa de dragoste din silicon cu san mare. Fabricile de păpuși sexuale au depus mult efort pentru a crea o păpușă sexuală Amazon adevărată pentru bărbați, cu trăsături senzuale. Un avantaj al sexului fictiv al păpușilor sexuale umane este dictarea acțiunilor sexuale.
Explorarea sexului ar trebui să fie un lucru obișnuit cu jucăria sexuală mai li Asian love papusa. Nu trebuie să așteptați până când păpușa sexuală ohd în mărime naturală are chef, deoarece nevoile dvs. sexuale sunt prioritare. În calitate de dealer de accesorii pentru păpuși sexuale de calitate, oferim fotografii din orașul Lana cu păpuși sexuale nud, precum și ținute sexy și link-uri porno.
Forumul de păpuși sexuale 1:6 conține sfaturi excelente, ușor de utilizat, care sunt imparțial. Păpușile sexuale realiste de mărime întreagă le face plăcere să te ducă la vârful sexual. Crearea albumului tău de fotografii curve se face prin fotografierea experienței tale sexuale cu păpușa de dragoste.
Dimensiuni
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 163 cm |
| Sânul | 85 cm |
| Sub bust | 63 cm |
| Talie | 55 cm |
| Şold | 93 cm |
| Lungimea brațului | 62 cm |
| Lungimea piciorului | 90 cm |
| Lungimea piciorului | 21 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anusului | 15 cm |
| Greutate netă | 26 kg |
Galeria Păpușilor



















Recenzii
Nu există recenzii încă.