Descriere
Despre ea
Ți-ai dorit vreodată o păpușă de școală? Sau o păpușă de dragoste din silicon cu o față sexy și un corp și mai sexy? Nu mai căuta; avem cea mai bună păpușă sexuală japoneză. Sheehan este o păpușă sexuală ieftină din silicon realizată din material de cea mai bună calitate, așa că, dacă sunteți în căutarea unei păpuși de dragoste asiatice pentru frumusețe, s-ar putea să vă placă această păpușă sexuală personalizată din silicon.
Părul ei întunecat este prins într-o coadă de cal la spate, iar dacă îți place să tragi părul sau să faci sex dur, este un bonus. Părul este prins bine de capul ei, așa că nu vă faceți griji, puteți trage de el în siguranță în timp ce o tragi. Are o față remarcabilă și îți vei face plăcere să săruți păpușa sexuală de 160 cm.
Ea este o dragoste de tânăr adult și are corpul mic perfect. O pereche de sâni moi, un fund moale și picioare lungi care se despart pentru a-ți arăta cea mai bună păsărică pe care ai văzut-o vreodată. Dacă vă plac picioarele, vă veți bucura să vă uitați la picioarele acestei păpuși de dragoste, cu pielea perfectă și unghiile bine îngrijite. Aceasta este o păpușă frumoasă de dragoste și nu ne referim doar la fața ei.
Dimensiuni
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 165 cm |
| Sânul | 84 cm |
| Sub sân | 60 cm |
| Talie | 57 cm |
| Şold | 95 cm |
| Lungimea brațului | 68 cm |
| Latimea umerilor | 30 cm |
| Linia gambei | 34 cm |
| Linia coapsei | 53 cm |
| Lungimea piciorului | 82 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 23 cm |
| Adâncimea orală (numai capul moale) | 12 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
| Greutate netă | 36 kg |
Galeria Păpușilor










Recenzii
Nu există recenzii încă.