Descriere
Despre ea
Cine a spus că păpușile din silicon nu pot face ceea ce fac păpușile de dragoste din silicon de mărime normală?
Faceți cunoștință cu Amber, una dintre cele mai bune păpuși de dragoste din silicon de pe piață. Este doar una dintre păpușile sexuale din silicon de înaltă calitate produse de MiisooDoll și este perfectă!
Poartă beretă și rochie, iar părul ei până la umeri este prins în două cozi laterale. Sunt atașate perfect de scalpul ei, așa că sunt perfecte pentru a se ține în timp ce ea îți dă capul. Amber are, de asemenea, ochi strălucitori, rotunzi, un nas plat și buze roz în raport perfect. Păpușa de dragoste din silicon solid este asamblată perfect, astfel încât să nu vezi unde se leagă capul și gâtul.
Este prezentată ca una dintre cele mai realiste păpuși sexuale din silicon și trebuie să fim de acord – totul, de la porii pielii până la buzele păsăricii, este proiectat cu atenție pentru a arăta realist. Păsărica ei este o nuanță foarte atractivă de roz și îți vei face plăcere să o tragi.
Ea face, de asemenea, o păpușă însoțitoare uimitoare, iar tu o vei folosi pe deplin în și în afara dormitorului. Poți să vorbești cu ea, să o folosești pe post de păpușă înstelată, manechin sau chiar să-i ții companie. Cât de grozav este asta?
Dimensiuni
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 164 cm |
| Sânul | 81 cm |
| Sub sân | 60 cm |
| Talie | 59 cm |
| Şold | 103 cm |
| Lungimea brațului | 57 cm |
| Latimea umerilor | 38 cm |
| Linia gambei | 34 cm |
| Linia coapsei | 56 cm |
| Lungimea piciorului | 75 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 22 cm |
| Adâncimea orală (numai capul moale) | 12 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
| Greutate netă | 42 kg |
Galeria Păpușilor










Recenzii
Nu există recenzii încă.