Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 160 cm |
| Linia sânilor | 85 cm |
| Linia taliei | 61 cm |
| Linia șoldului | 97 cm |
| Lățimea umărului | 37 cm |
| Lungimea piciorului | 75 cm |
| Lungimea brațului | 61 cm |
| Linia coapsei | 51 cm |
| Linia vițelului | 32 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 21 cm |
| Greutate netă | 39 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor











Recenzii
Nu există recenzii încă.