Descriere
Despre ea
Prezentând o marcă care te va face să tânjești după Five Gum ca niciodată înainte – The Five Gum Sex Doll Parody. Această păpușă sexuală este în mărime naturală, fiecare centimetru din ea este la fel de real pe cât devine cu o animație a fiecărei părți a corpului pe care s-ar putea dori să o stimuleze, inclusiv orificiile.
Fabricată din materiale premium, această păpușă sexuală parodie este dură, dar are o senzație ca pielea la atingere, care este cât se poate de aproape de lucrul real. Datorită elasticității articulațiilor, păpușa este capabilă să fie plasată în orice unghi pentru a oferi o atingere reală.
Pierdeți timpul cu plăcerea pe care o aveți, dacă doriți să vă plimbați și să savurați fiecare colț al acestui artefact realizat profesional. Excelent pentru oamenii cărora le plac loviturile alimentate de adrenalină, dar fără prejudecăți și reglementări.
Experimentați senzația de emoție astăzi, profitând de parodia noastră cu cinci gume de păpuși sexuale, disponibilă în magazinul nostru, la un preț foarte mic.
Dimensiuni
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 162 cm |
| Sânul | 78 cm |
| Sub sân | 68 cm |
| Talie | 63 cm |
| Şold | 99 cm |
| Lungimea brațului | 52 cm |
| Latimea umerilor | 30 cm |
| Lungimea piciorului | 87 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 22 cm |
| Adâncimea orală (numai capul moale) | 12 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
| Greutate netă | 38 kg |
Galeria Păpușilor








Recenzii
Nu există recenzii încă.