Descriere
Despre ea
Aceasta este o păpușă sexuală care este gonflabilă și poate fi folosită ca jucărie pentru plăcerea sexuală. Există, de asemenea, păpuși manikin și păpuși nenorocite care sunt foarte realiste și realiste. Aceste păpuși au fost create pentru a face sexul mai plăcut și pot fi folosite atât de bărbați, cât și de femei.
Păpușile sexuale reale devin din ce în ce mai populare pe tot globul datorită dimensiunilor lor portabile mici. Păpușa mea sexuală cu prada mare vine și cu un corp mic, dar vin într-o caracteristică mai puțin realistă în comparație cu păpușile realiste. Păpușile de dimensiune completă vin cu funde mici și sâni aproape mici. De asemenea, pot fi personalizate pentru a se potrivi oricărui fetiș pe care îl aveți.
Păpușile sexuale porno reprezintă medii educaționale pentru a învăța oamenii cum să se ocupe și să aibă grijă de păpușile lor sexuale.
În magazinul nostru puteți alege o varietate de păpuși sexuale. Acestea includ obiecte suplimentare pentru păpușile sexuale, cum ar fi hainele și accesoriile acestora. La fiecare achiziție uriașă, aruncăm păpuși în plus doar pentru că suntem buni așa.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 158 cm |
| Sânul | 81 cm |
| Talie | 58 cm |
| Şold | 87 cm |
| Greutate netă | 39 kg |
| Profunzime orală | 11 cm |
| Adâncimea vaginală | 17 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor










Recenzii
Nu există recenzii încă.