Descriere
Despre ea
„Cel mai realist trunchi de păpușă sexuală”, conform criticilor și recenziilor, acest model este cel mai bine vândut trunchi de păpușă sexuală. Are brațe lungi și zvelte și un cap cu un păr delicios, atât de frumos încât abia dacă observi picioarele lipsă. În afară de picioare, această păpușă sexuală fierbinte arată exact ca o femeie adevărată.
Cu trei deschideri de lungime completă (gura, vagin și fund), această păpușă de dragoste este complet echipată pentru a vă satisface și a vă oferi un timp bun.
Îmbrăcată doar cu un tricou și chiloți, această păpușă de dragoste pentru adulți are buzele pline și pline și sânii și sfarcurile moale și pline de cupă G, realizate în întregime din silicon. Mai realist decât alte materiale folosite pentru a face păpuși sexuale, acest material este mai flexibil, făcând aceste păpuși din silicon foarte asemănătoare păpușilor umane.
Sanii flexibili sunt atractia vedeta a acestui tors de papusa sexy, versatile in utilizare, distractiv de masat si moale de stoars.
Cu un schelet interior din metal de calitate superioară, trunchiul acestei păpuși este flexibil – în special brațele – astfel încât să puteți obține cel mai bun unghi pentru a o lovi.
Dimensiuni
| Material | Cap din silicon + corp TPE |
| Înălţime | 168 cm |
| Sânul | 90 cm |
| Talie | 53 cm |
| Şold | 95 cm |
| Adâncimea vaginului | 17 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
| Greutate netă | 35 kg |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.