Descriere
Despre ea
Vezi cum fanteziile prind viață cu senzuala noastră păpușă sexuală schelet, poziționabilă - versiunea Ronald Mcdonald. Fabricată din materiale premium, această păpușă sexuală realistă și sculptată delicat este creată pentru a satisface pe deplin toate nevoile tale.
Deții controlul asupra poziției stimulatoare sexuale a acestei crainici de 1,68 m înălțime datorită structurii metalice bine construite. Nu-i subestima însă aspectul, deoarece această creatură malefică este plină de cât mai multe funcții pentru a provoca cele cinci simțuri și are chiar și găuri strâmte pentru satisfacția completă a simțului principal.
Una peste alta, păpușa sexuală Ronald McDonald este capabilă să ofere oricâtă distracție îți dorești, fie că vrei să joci rolul lui McDonald sau să-ți îndeplinești fanteziile obscene. Savurează frumusețea diferitelor modele care încadrează fiecare curbă și structură a acestei opere de artă. Visul de a atinge succesul este oportunitatea ta de astăzi de a-ți transforma visele în realitate.
Dimensiuni
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 170 cm |
| Sânul | 87 cm |
| Sub sân | 71 cm |
| Talie | 63 cm |
| Şold | 105 cm |
| Lungimea brațului | 52 cm |
| Latimea umerilor | 40 cm |
| Linia gambei | 32 cm |
| Linia coapsei | 59 cm |
| Lungimea piciorului | 87 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 25 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
| Greutate netă | 46 kg |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.