Descriere
Despre ea
Dimensiuni
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 168 cm |
| Bust de sus | 80 cm |
| Sub bust | 63,5 cm |
| Talie | 58,5 cm |
| Şold | 88 cm |
| Umăr | 33 cm |
| Lungimea brațului | 64 cm |
| Lungimea piciorului | 82 cm |
| Greutate netă | 38 kg |
| Adâncimea vaginului | 17 cm |
| Adâncimea anală | 17 cm |
Galeria Păpușilor












Recenzii
Nu există recenzii încă.