Descriere
Despre ea
Oamenii se întreabă adesea dacă există o păpușă sexuală perfectă. Una care se potrivește tuturor calităților fizice pe care le doresc și care își poate îndeplini și obligațiile sexuale? Raspunsul este da.
Femeile dolofane sunt o masă completă. Sunt fantezia majorității bărbaților, atât singuri, divorțați, cât și căsătoriți, deși poate fi dificil să găsești o femeie dolofană care să-și îmbrățișeze dolofanul.
Aceste păpuși sexuale dolofane vin cu sâni mari care pot fi ușor alintate, supte sau jucate și au, de asemenea, un vagin proaspăt, care va fi irezistibil pentru tine. Tu și prietenii tăi poți chiar să faci un trio cu păpușa sexuală, pentru că ea poate rezista tuturor forțelor și aceste păpuși sunt o sursă de plăcere erotică imensă.
Dacă sunteți în căutarea unor păpuși adevărate de cumpărat sau de vânzare, atunci puteți alege aceste păpuși sexuale cu sânii mari. Deși este, de asemenea, important să rețineți că aceste păpuși nu sunt grele și pot fi mutate și depozitate cu ușurință. Păpușile sexuale milf sunt întotdeauna cele potrivite de cumpărat. A ei
sânii sunt suficient de mari și te poți odihni pe ei în timp ce stai întins cu ea pe pat. Prețurile reale pentru păpuși sunt destul de ieftine și accesibile. Ai găsit în sfârșit fata visurilor tale.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 165 cm |
| Linia sânilor | 78 cm |
| Linia taliei | 53 cm |
| Linia șoldului | 77 cm |
| Lățimea umărului | 30 cm |
| Lungimea brațului | 62 cm |
| Lungimea piciorului | 82 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 21 cm |
| Linia coapsei | 42 cm |
| Linia vițelului | 27 cm |
| Greutate netă | 29 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor
























Recenzii
Nu există recenzii încă.