Descriere
Despre ea
Permiteți-mi să vă prezint cei mai plăcuti prieteni pentru el-omul – păpușile noastre de dragoste de mărimea unei păpuși Barbie. Acestea sunt păpuși de dragoste solide cu măiestrie bine stabilită, care au fost făcute cu intenția de a vă satisface toate fanteziile.
Produsele noastre de păpuși sexuale sunt fabricate din materiale superioare, făcându-le să se simtă și să arate cât mai reale posibil. Datorită pielii lor netede la suprafață, fețelor complexe și membrelor flexibile, par foarte realiste.
Aceste păpuși de dragoste sunt bine construite și au îmbinări gândite, prin urmare, puteți plasa păpușa în orice poziție doriți. În plus, acestea includ multe accesorii care pot face, de asemenea, experiența și mai bună. Simțiți cea mai strânsă legătură cu păpușile sexuale care sunt la cel mai înalt standard - fiecare bărbat ar trebui să aibă aceste păpuși în arsenalul său. Comandă acum și bucură-te de cât de mult îți poți imagina posibil.
Dimensiuni
| Material | Cap din silicon + corp TPE |
| Înălţime | 166 cm |
| Bust | 82 cm |
| Sub bust | 59 cm |
| Talie | 52 cm |
| Şold | 85 cm |
| Umăr | 35 cm |
| Braţ | 68 cm |
| Picior | 89 cm |
| Picioarele | 20 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Profunzime orală | 18 cm |
| Adâncimea anală | 14 cm |
| Greutate netă | 33 kg |
Galeria Păpușilor




























Recenzii
Nu există recenzii încă.