Descriere
Despre ea
Opriți căutările pe Google! Nu trebuie să înveți cum să faci o păpușă sexuală când suntem prea fericiți să îți vindem una la preț accesibil. Păpușile sexuale chinezești sunt una dintre cele mai subestimate părți ale pieței de păpuși sexuale. Magazinele de vânzări de păpuși sexuale, asemănătoare cu realitatea, nu își reclamă suficient meritele și pentru orice, de la păpuși de cauciuc până la păpuși pentru bărbați, le avem pentru tine.
Aceste păpuși realiste sunt deja perfecte dacă sunteți informații despre păpuși sexuale Yael, dar dacă doriți să schimbați lucrurile și să le schimbați doar puțin, le puteți transforma în păpuși sexuale tifa cu câteva accesorii.
Același lucru se poate face cu păpușile noastre sexuale băieți pentru a le transforma în păpuși sexuale elf și păpuși sexuale extraterestre, oferindu-vă în același timp cea mai mare plăcere. Cu ele, poți obține tot ce este mai bun din trei lumi diferite și poate chiar mai mult alături de forma de bază deja frumoasă! Cea mai bună parte este că, indiferent de ce ai chef, păpușa ta de dragoste în mărime naturală îți stă la dispoziție. Totul, de la păsărică până la sânii ei, te poate mulțumi și singurele ingrediente de care ai nevoie pentru a te distra sunt tu, ea și niște lubrifiant pe bază de apă.
Dimensiuni
| Material | TPE |
| Înălţime | 158 cm |
| Bust | 80 cm |
| Talie | 50 cm |
| Şold | 80 cm |
| Lungimea brațului | 63 cm |
| Picior | 21 cm |
| Greutate netă | 33 kg |
| Profunzime orală | 13 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
Galeria Păpușilor











Recenzii
Nu există recenzii încă.