Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | Głowica silikonowa + korpus TPE |
| Wysokość | Miseczka D 164 cm |
| Waga netto | 41kg |
| Biust | 90cm |
| Talia | 53cm |
| Biodro | 85 cm |
| Ramię | 35cm |
| Ramię | 60 cm |
| Ręka | 16cm |
| Noga | 95cm |
| Stopa | 22cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 17cm |
Galeria lalek










Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.