Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | Pełny silikon |
| Wysokość | 152 cm |
| Pierś | 79cm |
| Pod Piersiami | 70cm |
| Talia | 65 cm |
| Biodro | 95cm |
| Długość ramienia | 63cm |
| Szerokość ramienia | 36cm |
| Linia uda | 57 cm |
| Długość nóg | 72cm |
| Rozmiar stopy | 22cm |
| Głębokość jamy ustnej (tylko miękka głowa) | 12cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
| Waga netto | 37,5 kg |










Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.