Opis
O niej
It is time to meet new levels of pleasure and erotic experience – virtual sex doll 3D, manga sexdoll, krystal starfox sexdoll. These unique dolls are fantastic and recreated with the state of the art that will make you have your eyes opened. Every aspect of it is specially made to the tiniest degree; the silicone cover is soft and flawless and the faces painted perfectly.
Try a whole new world of explicit offered by our virtual girlfriends as they can be built to your needs. This game offers an almost unlimited number of possibilities regarding the preferred body type, hair color and length, eye color, and even the clothing of one’s dream companion.
We incorporate drastic changes in design with the aim at providing superior comfort and as well as flexibility during use. Experience the highest virtue of satisfaction with our virtual sex dolls today.
Wymiary
| Materiał | Głowa TPE + ciało TPE |
| Wysokość | 157cm miseczka C |
| Ramię | 32cm |
| Górna część piersi | 78 cm |
| Dolna część piersi | 62cm |
| Talia | 56cm |
| Biodro | 80cm |
| Obwód uda | 43cm |
| Obwód łydki | 29cm |
| Długość nogi | 84cm |
| Długość stopy | 21,5 cm |
| Waga netto | 29,8 kg |
| Głębokość ust | 12cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 16cm |
Galeria lalek











Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.