Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | Silikon |
| Wysokość | 158 cm |
| Waga netto | 30,6 kg |
| Pełny biust | 74cm |
| Pod biustem | 56cm |
| Filiżanka | D |
| Talia | 51 cm |
| Biodro | 86cm |
| Doustny | Opcjonalny |
| Pochwa | 20 cm |
| Odbyt | 20 cm |
| Ramię | 32cm |
| Ramię | 68cm |
| Noga | 80cm |
| Stopa | 21,5 cm |
Galeria lalek
`


















Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.