Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Rozmiar | Filiżanka E 175 cm |
| Waga netto | 56 kg |
| Pełny biust | 100cm |
| Pod biustem | 74cm |
| Talia | 69 cm |
| Biodro | 118 cm |
| Długość stopy | 20 cm |
| Ramię | 37 cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 15cm |
| Głębia jamy ustnej | 12cm |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.