Opis
O niej
Wymiary
| Materiał | TPE |
| Rozmiar | Miseczka G 153 cm |
| Waga netto | 44 kg |
| Pełny biust | 97 cm |
| Pod biustem | 61 cm |
| Talia | 53cm |
| Biodro | 113 cm |
| Długość stopy | 20 cm |
| Ramię | 37 cm |
| Głębokość pochwy | 18 cm |
| Głębokość odbytu | 15cm |
| Głębia jamy ustnej | 12cm |
Galeria lalek












Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.